Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jest wniosek o areszt dla ojca skatowanego niemowlęcia. Dziecko walczy o życie

Zdjęcie jest ilustracją do informacji. Fot. Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny w Białymstoku

Prokuratura Rejonowa w Ełku postawiła zarzuty ojcu dwumiesięcznego chłopca, który w bardzo ciężkim stanie przebywa w szpitalu. Karetkę wezwał 25-letni ojciec dziecka, który opiekował się niemowlakiem pod nieobecność matki.

Chłopczyk z licznymi obrażeniami trafił do ełckiego szpitala dwa dni temu. Stan dziecka był na tyle poważny, że przetransportowano je śmigłowcem do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Przebywa tam do chwili obecnej. Jak mówi rzecznik placówki Eliza Bilewicz-Roszkowska, lekarze wciąż walczą o życie i zdrowie małego pacjenta.

Beata Marchel z ełckiego prokuratury informuje, że dzisiaj ojciec dziecka usłyszał zarzut. Prokuratura będzie wnioskowała o tymczasowe aresztowanie 25-latka.Dla dobra postępowania śledczy nie chcą ujawniać żadnych szczegółów. Dodają tylko, że sprawa jest wielowątkowa.

Posłuchaj relacji Małgorzaty Zbrożek

 

Autor: IAR
Redakcja: BSChromy

Więcej w prokuratura, zdrowie, lekarz, pobicie, szpital, Ełk, dziecko, niemowle, ojciec, lekarze, pobity, zarzut, znęcanie się
Jedzenie to nie wyścig – zwolnij

Jesteś tym, co jesz - każdy zapewne słyszał to zdanie. Jednak, jak podkreślają eksperci, liczy się nie tylko to, co jesz, ale również jak jesz. Zachęcają,...

Zamknij
RadioOlsztynTV