Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Audytorium 17

Audytorium 17 to grupa radiowa składająca się  z 17 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia, 6 stacji miejskich w dużych miastach i 3 stacji nadających cyfrowo w technologii DAB +. Audytorium 17 zapewnia swoim Klientom pełną obsługę w zakresie reklamy i promocji na wszystkich antenach regionalnych rozgłośni publicznych, pokrywając 100% powierzchni kraju.

Audytorium 17 istnieje od blisko 18 lat. Zadaniem firmy jest reprezentacja handlowa 17 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia na rynku ogólnopolskim i ponadregionalnym w zakresie pozycjonowania i sprzedaży produktów radiowych. Firma zajmuje się także działaniami promocyjnymi związanymi z budowaniem wizerunku Polskiego Radia. Największą siłą marki Audytorium 17 jest 17 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia, które w swoich miastach, województwach, powiatach i gminach od kilkudziesięciu lat tworzą wielomilionową grupę wiernych słuchaczy. Rozgłośnie te są liderami w rankingach rozpoznawalności, wiarygodności i zaufania, a ich czas reklamowy wykorzystują wszystkie znaczące firmy w całej Polsce. Stacje Audytorium 17 oraz 6 anten miejskich jako jedyne szczegółowo informują o wydarzeniach w swoich regionach, prezentują wiadomości, wywiady, reportaże oraz poruszają sprawy, które bezpośrednio dotyczą Polaków.

Przeczytaj więcej o Audytorium 17

Przeczytaj poprzedni wpis:
Uczeń pierwszej klasy Technikum Chemicznego w Olsztynie wygrał indeks Politechniki Gdańskiej

Bartosz Trojanowski, uczeń pierwszej klasy Technikum Chemicznego z Zespołu Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie, został laureatem Konkursu Chemicznego „Wygraj Indeks”. Konkurs zorganizowała Politechnika Gdańska. Młody...

Zamknij
RadioOlsztynTV