Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Kolejne zmiany w związku z budową linii tramwajowej w Olsztynie

Zdjęcie jest ilustracja do tekstu. Fot. Łukasz Węglewski

W Olsztynie trwa rozbudowa tramwajowej infrastruktury. Postęp prac wymusza zmiany w organizacji ruchu wzdłuż powstającej inwestycji.

Najbliższe zmiany wykonawca planuje wprowadzić w środę (11 maja). W rejonie skrzyżowania ulic Krasickiego i Boenigka punktowo przeniesiony zostanie ruch na jezdnię wschodnią ul. Krasickiego.

Kolejne zmiany mają zostać wprowadzone w piątek (13 maja) i dotyczyć będą organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania Krasickiego i Synów Pułku. Na skrzyżowaniu nastąpi korekta pasów ruchu oraz zmiana pracy sygnalizacji świetlnej. Ruch po ul. Synów Pułku, na odcinku od skrzyżowania z ul. Krasickiego do zjazdu do Zarządu Dróg Wojewódzkich, odbywać będzie się dwukierunkowo po jednej jezdni – od strony ogrodów działkowych.

Przystanek autobusowy „Synów Pułku/Krasickiego” powróci do pierwotnej lokalizacji, a przystanek „Synów Pułku” zostanie wyznaczony na ul. Krasickiego przed skrzyżowaniem. Do ul. Murzynowskiego ciąg pieszy zostanie wyznaczony przy parkingach.

Redakcja: A. Niebojewska

Mat. olsztyn.eu

 

Mat. bezpieczny.olsztyn.eu

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w tramwaj, Olsztyn
Paweł Matracki ambasadorem fryzjerstwa. Ta statuetka to jak fryzjerski oscar

Ambasador fryzjerstwa - takim tytułem może poszczycić się Paweł Matracki z Olsztyna. Mistrz otrzymał statuetkę oraz wyróżnienie jako ambasador OMC Hairworld. To federacja, która zrzesza fryzjerów...

Zamknij
RadioOlsztynTV