Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Z impetem uderzył w słup i wypadł z samochodu. „Więcej szczęścia niż rozumu”

Fot. KMP Elbląg

Pijany 19-latek pędził jak szalony autem ulicami Elbląga. Cud, że przeżył zderzenie czołowe ze słupem.

Młody mężczyzna wsiadł do pożyczonej skody i „ruszył w miasto”. Monitoring zarejestrował, jak jadąc ulicą Grota Roweckiego nie zapanował nad autem, odbił się od krawężnika i z impetem uderzył czołowo w słup trakcji elektrycznej i… wypadł z samochodu. Gdy policjanci przyjechali na miejsce okazało się, że kierujący autem ma w organizmie prawie dwa promile alkoholu i nie odniósł poważnych obrażeń.

Jak podała w komunikacie elbląska policja, kierujący „miał więcej szczęścia niż rozumu”. Okazało się też, że wcześniej uszkodził skrzynkę pocztową przy ul. Kraszewskiego i zgubił tam tablicę rejestracyjną. Ponadto wyszło na jaw, że 19-latek nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem.

Teraz odpowie on za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień oraz spowodowanie dwóch kolizji. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. KMP Elbląg

Fot. KMP Elbląg

 

Autor: A. Socha
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, Elbląg, policja, straż pożarna, pijany, alkohol, słup
Wypadek na obwodnicy Olsztyna. Droga w kierunku Warszawy była zablokowana

Do około godz. 23.00 trwały utrudnienia po wypadku na obwodnicy Olsztyna. Około godz. 19.00 na wyjeździe z ul. Towarowej w stronę Warszawy zderzyły się dwa samochody...

Zamknij
RadioOlsztynTV