Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

W połowie drogi zabrakło mu paliwa. Z pomocą przybyła policja


Pomogą w eksporcie do szpitala, przeprowadzą przez jednię, a gdy trzeba pomogą zatankować auto. Przekonał się o tym roztargniony kierowca na S7. 

Policjanci z olsztyńskiej drogówki pełniąc wieczorną służbę na drodze ekspresowej S-7 zauważyli stojące na poboczu auto, z włączonymi światłami awaryjnymi, które na pierwszy rzut oka uległo awarii. Po podjechaniu do pojazdu i rozpytaniu kierowcy na okoliczności awarii okazało się, że w aucie… zabrakło paliwa.

60-letni kierowca, który razem ze swoją córką wracał z Krynicy Morskiej w kierunku Warszawy nie zauważył, że zbiornik z paliwem jest pusty. Auto się zatrzymało, a do najbliższej stacji paliw pozostało jeszcze kilkanaście kilometrów. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie nie przejechali obok potrzebującego pomocy kierowcy obojętnie. Postanowili zainterweniować i dowieźli mu paliwo niezbędne do tego, aby mógł dojechać do najbliższe stacji benzynowej.

Żródło: KWP

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, paliwo, S7, stacja paliw, video
Czy doszło do przekupstwa wyborczego w Szczytnie? „Przyjęliśmy dwa zgłoszenia”

Czy w Szczytnie namawiano wyborców do głosowania na konkretne osoby w zamian za udzielenie im korzyści majątkowych. Sprawę wyjaśnia ją policja. Podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV