Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Prezes Indykpolu AZS-u Olsztyn: Nie będzie transferu medycznego

Fot. Ł. Sadlak

Atakujący Indykpolu AZS-u Olsztyn – Jan Hadrava powoli wraca do treningów po kontuzji mięśnia brzuchatego łydki. Już trenuje, ale na powrót na boisko trzeba jeszcze poczekać. Jakby tego było mało – jego następca – młody Remigiusz Kapica doznał złamania zmęczeniowego kości śródstopia.

19-latek będzie pauzować kilka tygodni. Akademicy zatem zostali bez atakującego, a na tej pozycji z konieczności występuje nominalny przyjmujący – Wojciech Żaliński. Czy jest zatem temat transferu medycznego za Remigiusza Kapicę? Odpowiada prezes Indykpolu AZS-u Olsztyn – Tomasz Jankowski.

Nie będzie transferu medycznego, ponieważ liczymy, że Remigiusz wróci jeszcze do gry w tym sezonie. Transfer medyczny oznacza, że na jego miejsce wszedłby inny zawodnik, ale Remigiusz Kapica do końca sezonu nie mógłby już zagrać. Czekamy na powrót do zdrowia Janka Hadravy, naszego nominalnego atakującego.

00:00 / 00:00

Autor: P.Świniarski
Redakcja: A.Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn, Tomasz Jankowski, Jan Hadrava, Remigiusz Kapica
Ósma z rzędu porażka Akademików

Było mnóstwo walki, gra i energia - zupełnie inna, niż ostatnio ale kolejna porażka olsztyńskich siatkarzy stała się faktem. Indykpol AZS przegrał w Katowicach z GKS-em...

Zamknij
RadioOlsztynTV