Weszli na pas drogi granicznej. Ciekawscy turyści ukarani mandatami
Kolejni turyści ukarani za wejście na pas drogi granicznej. Ich wykroczenie zarejestrowały kamery monitoringu.
Kamery Straży Granicznej zarejestrowały mężczyznę, kobietę i dziecko w rejonie granicy polsko-rosyjskiej. – Turyści, mimo widocznych tablic informacyjnych przypominających o zasadach obowiązujących w strefie nadgranicznej, weszli na pas drogi granicznej – powiedziała podpułkownik Mirosława Aleksandrowicz, rzeczniczka prasowa Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.
Za naruszenie przepisów dotyczących pasa drogi granicznej turyści z Bełchatowa zostali ukarani mandatami. Za fotografowanie strony rosyjskiej funkcjonariusze udzielili im pouczenia.
Od początku roku na pas drogi granicznej weszły już 24 osoby. Byli to turyści z Polski, Niemiec i Francji, którzy również chcieli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: L. Tekielski
Redakcja: A. Niebojewska









![Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI] Trwa jubileuszowa 35. edycja Energa Susz Triathlon [WYNIKI]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F20260628_131644.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)













