Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro
Logowanie
 
Logo Eko Lider EKO LIDER - KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. PULA NAGRÓD - 9 000 ZŁ

Zielona Armia zmierzy się z Vervą Warszawa Orlen Paliwa. Relacje na antenie Radia Olsztyn

Daniel Castellani. Fot. indykpolazs.pl

Po ciężkim boju w Kędzierzynie-Koźlu i porażce 1:3 z ZAKSĄ, siatkarzy Indykpolu AZS-u Olsztyn czeka kolejny trudny plusligowy rywal. Tym razem akademicy zmierzą się w hali Urania z Vervą Warszawa Orlen Paliwa.

Zawodnicy i sztab szkoleniowy stołecznej ekipy pokonali koronawirusa i wracają do ligowego grania po ponad dwutygodniowej przerwie. Trener Indykpolu AZS-u Olsztyn – Daniel Castellani przyznaje, że nastroje w obozie przeciwnika nie są istotne.

00:00 / 00:00

Staramy się każdego dnia trenować ciężko, aby grać lepiej. Znam potencjał swojego zespołu i wiem, że stać nas na wiele więcej. W jutrzejszym meczu najważniejsze będzie skupienie się na swojej grze.
Znamy doskonale zawodników drużyny z Warszawy, wiem też, jaką filozofię gry ma Andrea Anastasi. Jesteśmy jednak skoncentrowani na tym, do czego dążymy na boisku. Chcemy zagrać lepiej i zaprezentować potencjał, który w nas drzemie.

Mecz Indykpol AZS Olsztyn – Verva Warszawa Orlen Paliwa jutro o 17.30. Relacje w Radiu Olsztyn.

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Daniel Castellani
Znamy nowego kapitana Indykpolu AZS-u Olsztyn. „To idealne rozwiązanie”

Holenderski przyjmujący - Robbert Andringa będzie nowym kapitanem Indykpolu AZSu Olsztyn! "To idealne rozwiązanie" - twierdzi trener Akademików - Daniel Castellani: Mieliśmy trzy-cztery spotkania wewnątrz drużyny...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV