Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Daniel Castellani zostaje w Olsztynie. „Miał inne oferty, ale postanowił zostać”

Daniel Castellani. Fot. Indykpol AZS Olsztyn

Włodarze Indykpolu AZS-u Olsztyn nie muszą szukać nowego trenera. Utytułowany argentyński szkoleniowiec będzie dowodził siatkarzami PlusLigi także w kolejnym sezonie. 

Obie strony chciały kontynuować współpracę, z czego się bardzo cieszę – przyznał szkoleniowiec Akademików Daniel Castellani.

00:00 / 00:00

TŁUMACZENIE

O przedłużeniu kontraktu zadecydowały dwa powody. Po pierwsze, miniony sezon był bardzo trudny dla każdego. Uważam, że mogliśmy zaprezentować się lepiej. Po rozmowach z władzami klubu i sztabem szkoleniowym, doszliśmy do wniosków, iż każdy z nas chce wykonać krok do przodu. Lubię wyzwania, ponadto dobrze czuję się w Olsztynie i jest to dobre miejsce do rozwoju.

Prezes Indykpolu AZS-u Olsztyn Tomasz Jankowski jest zadowolony z podpisanej umowy z trenerem Castellanim.

Władze klubu zdecydowały się na zaproponowanie nowej umowy Danielowi Castellaniemu i cieszę się, że propozycja ta została przyjęta. Wiem, że miał inne oferty, ale postanowił pozostać w Olsztynie. Jest świetnym fachowcem i myślę, że udowodni swoją wartość w kolejnym sezonie PlusLigi.

00:00 / 00:00

 

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za P. Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Indykpol AZS Olsztyn
To będzie ostatni mecz siatkarzy Indykpolu. „Mam nadzieję, że godnie zakończymy sezon”

W piątek o 17.30 w hali Urania siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn rozpoczną ostatni akord PlusLigowego sezonu 2020/21. Olsztynianie podejmą GKS Katowice w rewanżowym meczu o 9....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV