Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego do końca dnia przyjmuje listy poparcia

Fot. Kinga Grabowska

28 czerwca ma odbyć się pierwsza tura wyborów prezydenckich w kraju. Sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego z Platformy Obywatelskiej, który ma zastąpić Małgorzatę Kidawę-Błońską zbiera podpisy, by zarejestrować komitet wyborczy swojego kandydata.

Potrzeba 100 tysięcy głosów poparcia, w Warmińsko-Mazurskiem po ogłoszeniu nowego kalendarza wyborczego zebrano ponad 56 tysięcy podpisów poparcia. Listy w biurze Platformy Obywatelskiej w Olsztynie będą przyjmowane do końca dnia, tak zakończy się pierwszy etap kampanii – mówił podczas konferencji przewodniczący regionu Warmińsko-Mazurskiego PO poseł Jacek Protas.

Kończy się pierwszy etap, jutro prawdopodobnie pan Rafał Trzaskowski zostanie zarejestrowany jako kandydat. Zachęcamy państwa, abyście nadal go aktywnie wspierali. Skończy się akcja podpisy, rozpocznie się akcja banerowa, żeby wesprzeć kampanię Rafała Trzaskowskiego.

00:00 / 00:00

Dodajmy jeszcze, że w Olsztynie sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego  – według danych przedstawionych na konferencji PO – zebrał 12 tysięcy 700 podpisów.

Posłuchaj relacji Kingi Grabowskiej

00:00 / 00:00

Autor: K. Grabowska
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PO, komitet, podpisy, Rafał Trzaskowski
Jacek Protas: Trzaskowski został źle zrozumiany i nie zamierza blokować budowy kanału przez Mierzeję Wiślaną

Doszło do niezrozumienia – tak warmińsko-mazurscy działacze Platformy Obywatelskiej tłumaczą słowa Rafała Trzaskowskiego o przekopie Mierzei Wiślanej. W ubiegłym tygodniu kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta kwestionował...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV