Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Była tak pijana, że nie zauważyła braku powietrza w oponach

Pijana 30-latka „wężykiem” poruszała się po ulicach Olsztyna. Nie zauważyła nawet, że w dwóch kołach nie ma powietrza. Miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie. W zatrzymaniu pomógł taksówkarz, który natychmiast powiadomił policję. Za swoje zachowanie mieszkanka Olsztyna odpowie przed sądem.

Do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zadzwonił taksówkarz jednej z korporacji i poinformował, że właśnie jedzie za kierującą alfą romeo, która mimo braku powietrza w dwóch kołach usilnie kontynuuje jazdę. Policyjny patrol ruszył za kobietą i zatrzymał dopiero na parkingu w miejscu zamieszkania. Badanie alkomatem potwierdziło podejrzenia policjantów oraz taksówkarza i wykazało ponad dwa promile alkoholu w organizmie 30-latki.

Kobieta tłumaczyła funkcjonariuszom, że godzinę wcześniej wypiła około 200 ml wódki. Mundurowi zatrzymali mieszkańce Olsztyna prawo jazdy. Za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

 

(KWP/A.Podbielska)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w alkohol, pijany kierowca, interwencja
Kolejne bestialskie zabójstwo psa. Mężczyzna zrobił to dla 10 złotych

  Kara do 2 lat pozbawienia wolności grozi 30-letniemu mieszkańcowi gminy Rozogi, który działając na prośbę swojego 63-letniego sąsiada, pomógł mu uśmiercić psa. Za wyświadczoną przysługę...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV