Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 9 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Na sankach za tramwajem, czyli ekstremalny kulig w Elblągu

Nietypowy kulig urządził sobie młody mieszkaniec Elbląga, który przyczepił sanki do miejskiego tramwaju. Nagranie trafiło do sieci.

Teraz młody mężczyzna jest poszukiwany przez policję. Podkomisarz Krzysztof Nowacki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu mówi, że było to skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie. – Mężczyzna dla chwili sławy w internecie narażał siebie, że może wpaść pod nadjeżdżający tramwaj – podsumował. Na szczęście nic nikomu się nie stało, ale za takie zachowanie grozi nawet 500 złotych mandatu.

To nie pierwszy przejaw nieodpowiedzialnej fantazji w Elblągu. Kilka miesięcy temu młody mężczyzna wskoczył tam na dach autobusu. Podobnie, jak miłośnik ekstremalnego kuligu chciał umieścić nagranie w sieci. Wcześniej zauważono go jednak na kamerach monitoringu miejskiego. 23-latek zapłacić 500 złotych mandatu.

Oto film zamieszczony w internecie

(kpias/bsc)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, tramwaj, kulig, sanki
Zatrzymali podejrzanego o handel narkotykami

Policjanci z Elbląga zwalczający przestępczość narkotykową, w centrum miasta zatrzymali 21-latka. W jego mieszkaniu, które wynajmował, funkcjonariusze znaleźli prawie 700 gramów marihuany, 340 gramów amfetaminy i...

Zamknij
RadioOlsztynTV