Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
brak danych dla miasta: olsztyn
Logowanie
 

Fundacja „Radosne dzieci” otworzyła nową poradnię

Fundacja „Radosne dzieci” z Olsztyna prowadzi zajęcia i konsultacje, które mają pomóc uczniom w zmaganiu się z różnego rodzaju problemami. Otwarto nową poradnię, w której dzieci i ich rodzice, potrzebujący wsparcia psychologa, mogą skorzystać z konsultacji lub specjalnie przygotowanych zajęć.

Jak mówi psycholog pracująca w fundacji Marta Klimas, można tu uzyskać pomoc zarówno w formie diagnostycznej jak i terapeutycznej. Można uczestniczyć w zajęciach rozwijających umiejętności społeczne lub integracji sensorycznej. Jest możliwość umówienia się na spotkanie z psychologiem, terapeutą, socjoterapeutą, a także porozmawiania lub uczestniczenia w zajęciach.

00:00 / 00:00

Fundacja „Radosne dzieci” jest gotowa na przyjęcie jak największej liczby uczniów potrzebujących takiego wsparcia. Poradnia działa przy ul. Kołobrzeskiej 27 w Olsztynie. Na spotkanie można się umówić telefonicznie.

Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom. Pomoc musi być szybka i bezpłatna

 

Autor: A. Skrago
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w uczeń, fundacja, pomoc, psycholog, wsparcie, problemy, pedagog, zajęcia, terapeuta, radosne dzieci
Posłowie o wsparciu Ukrainy: unijna pomoc powinna być szybsza i większa

Unia Europejska powinna przyspieszyć udzielanie pomocy walczącej Ukrainie - przekonywali goście Porannych Pytań. Andrzej Piedziewicz rozmawiał z posłami Marcinem Kulaskiem z Nowej Lewicy i Wojciechem Kossakowskim...

Zamknij
RadioOlsztynTV