DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 30 °C pogoda jutro

Drużyna z Godkowa z brązowym medalem w unihokeju

48 drużyn i blisko 500 zawodników wzięło udział w Mistrzostwach Polski w unihokeju w Łochowie, w województwie mazowieckim.

Brązowy medal w kategorii młodzików (chłopców rocznik 2011) zdobyła drużyna Uczniowskiego Klubu Sportowego Wilki Godkowo z powiatu elbląskiego. – To ogromny sukces i wielka radość – powiedział Michał Dutkiewicz, trener USK Wilki Godkowo.

Powiem szczerze, że jechaliśmy do Łochowa po medale i jeden medal udało się zdobyć. Na turniej Moje Małe Mistrzostwa Polski w unihokeju do Łochowa przyjechała cała Polska grająca w unihokeja

– dodał.

Brązowy medal zdobyła drużyna w składzie: Dominik Szymański, Damian Bromiński, Józef Siwicki, Sebastian Ciarciński, Marcel Zabłocki, Adam Ślesicki. W mistrzostwach brały udział również młodziczki z Godkowa, które uplasowały się na 6. miejscu.

Turniej odbył się pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystki, w imieniu którego puchary zwycięzcom wręczył Adam Czartoryski, sekretarz stanu i pełnomocnik rządu ds. rozwoju sportu dzieci młodzieży.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Autor: T. Owczarek
Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w Mistrzostwa Polski, unihokej
Pilot rajdowy z Warmii i Mazur wicemistrzem Polski

Rajdowi piloci z województwa warmińsko-mazurskiego dzielą i rządzą w Mistrzostwach Polski. Ostatnio informowaliśmy o tytule mistrzowskim Adama Biniędy z Bartoszyc, który pilotował Grzegorza Grzyba. Natomiast w...