Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„To będzie bardzo trudny mecz”. Dziś starcie Olimpii Elbląg z Widzewem Łódź

Fot. pixabay

Dla kibiców z Elbląga środowy pojedynek z Widzewem to mecz sezonu. Na Agrykola 8 przyjedzie czterokrotny mistrz Polski, który jest jednym z głównych kandydatów do awansu na zaplecze ekstraklasy.

Olimpia chce utrzymać się na szczeblu centralnym. Obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale ewentualna wygrana z drużyną z Łodzi pozwoliła by żółto-biało-niebieskim wydostać się ze strefy spadkowej. Po wygranej z Górnikiem Łęczna elblążanie do meczu z Widzewem przystąpią w bardzo dobrych nastrojach.

Jak mówi trener Olimpii Adam Nocoń szykuje się ciekawy i bardzo trudny mecz.

(…) Gramy z zespołem, który od początku myśli o awansie (…) Szykuje się ciekawy i bardzo trudny mecz. W każdym meczu walczymy o życie (…) Po meczu zobaczymy czy był dobry. Ważne żebyśmy zagrali tak, żeby zdobyć punkty.

00:00 / 00:00

To zaległy mecz z jesieni. Pierwotnie pojedynek miał się odbyć 10 listopada, tuż przed Świętem Niepodległości. Spotkanie z Widzewem zostało odwołane ze względów bezpieczeństwa. Trwał wówczas strajk policjantów i wielu funkcjonariuszy przebywało na zwolnieniach lekarskich. Środowy pojedynek rozpocznie się o godzinie 19.

 

Autor: J.Żukowski
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w piłka nożna, Elbląg, mecz, Olimpia Elbląg
„Duża liczba spraw zakończyła się aktem oskarżenia”. Prokuratura Okręgowa w Elblągu podsumowała miniony rok

Dla 70 prokuratorów pracujących we wszystkich jednostkach Prokuratury Okręgowej w Elblągu było to pracowite 12 miesięcy. Wpłynęło ponad 14 tysięcy spraw, to więcej niż rok temu....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV