Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Teatr Jaracza w domu” – propozycja na majówkę. Można obejrzeć spektakl przez Internet

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie nie może jeszcze zaprosić widzów do swojego gmachu, ale chcąc podtrzymać kontakt z publicznością, umożliwia spotkanie w przestrzeni wirtualnej.

Teatr Jaracza w domu – to inicjatywa, która daje możliwość zobaczenia w Internecie 5 spektakli będących adaptacjami utworów polskiej literatury z różnych jej okresów – od czasów międzywojennych aż do współczesności. O tym, jakie przedstawienia znalazły się w repertuarze on line mówi Andrzej Fabisiak – zastępca dyrektora teatru Jaracza:

„Bierki” Marcina Szczygielskiego w reżyserii Zbigniewa Brzozy, „Opętani” Witolda Gombrowicza w reżyserii Igora Gorzkowskiego – spektakl, który zdobył nagrody na festiwalu gombrowiczowskim w ubiegłym roku, „Rzeczy, których nie wyrzuciłem” Marcina Wichy w reżyserii Łukasza Barczyka, spektakl „Na tropach Smętka” w reżyserii Rudolfa Zioło oraz spektakl, który niedawno można było oglądać w Teatrze Telewizji – Ravensbrück. Miasto kobiet”.

00:00 / 00:00

Przedstawienia teatru Jaracza można oglądać na platformie VOD do 3 maja od godziny 18.00.

Autor: A. Lipczyńska
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w teatr, spektakl, kultura, sztuka, przedstawienie
Olsztyński Teatr Tańca świętuje taniec spektaklem online

Dziś Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji Olsztyński Teatr Tańca zaprasza na prezentację online projektu performatywnego „MOA". To spektakl, który powstał w wyjątkowych okolicznościach. Jak powiedziała...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV