Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Skradzionym rowerem pojechał na zakupy i wszczął awanturę

Złodziej roweru wpadł w ręce policjantów, bo awanturował się w sklepie, do którego pojechał skradzionym wcześniej jednośladem. Paradoksalnie przypiął go przed wejściem… żeby nikt mu go nie ukradł.

Jak informuje sierżant Izabela Cyganiuk oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że ktoś ukradł jednoślad sprzed jednego z rowerowych serwisów. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu, co ułatwiło wytropienie sprawcy.

Policjanci mieli jego rysopis, więc kiedy kilka godzin później zostali wezwani do awanturującego się w sklepie mężczyzny, rozpoznali w nim sprawcę kradzieży roweru. 51-latek pokłócił się z innymi klientami supermarketu w kolejce do kasy.

Mężczyzna nie mógł zaprzeczyć, że to on jest sprawcą kradzieży, bo miał w kieszeni spodni klucze od zabezpieczenia, którym przypiął zostawiony przed sklepem, a skradziony wcześniej rower. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia za kradzież i grzywna za zakłócenie porządku.

 

Autor: W. Chromy
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kradzież, złodziej
Miłośnik czekolad wpadł w ręce policji. Grozi mu do 5 lat więzienia

Mieszkaniec Pisza ukradł ze sklepu aż 47 czekolad. Złodzieja zatrzymał personel sklepu, który na miejsce wezwał policję. Złodziej wpadł, ponieważ próbował wyjść ze sklepu z wózkiem...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV