Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 21 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Samochód stanął mu na drodze, więc go zniszczył. W Elblągu policja zatrzymała agresywnego 24-latka

Komenda Miejska Policji w Elblągu. Fot. Ł. Węglewski

– Zawsze lubiłem niszczyć rzeczy u siebie w domu. Nie żałuję tego co zrobiłem. Trzeba w mieście robić porządek  – mówił w komendzie policji 24-letni elblążanin, który zdemolował zaparkowany samochód.

W sobotę wieczorem (29 kwietnia) na ulicy Barona w Elblągu 24-latek wybił przednią szybę w osobowym oplu, wyrwał tablice rejestracyjne, wycieraczki i wlew paliwa. Potem wsiadł do środka i groził, że podpali auto. Młody mężczyzna został obezwładniony przez policyjny patrol, trafił na badania do szpitala, a później do policyjnej celi. Był trzeźwy.

Dzisiaj (30 kwietnia) mężczyzna został przesłuchany. Powiedział, że samochód stanął mu na drodze i że nie żałuje tego co zrobił. Usłyszał już zarzut niszczenia mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzą jego sytuację rodzinną oraz, czy nie leczył się psychiatrycznie.

 

(KKantor/BSChromy)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Elbląg, policja, samochód, bandyta
„Bezpieczna majówka” pod okiem policji. Drogówka wyjątkowo skrupulatnie sprawdza trzeźwość kierowców

Policja ostrzega, że podczas majówki szczególnie zwraca uwagę na trzeźwość kierowców. Przez cały długi weekend trwa akcja policji "Bezpieczna majówka". Rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Ciarka...

Zamknij
RadioOlsztynTV