Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Prezydent Olsztyna podpisał aneks do umowy ws. dostarczenia tramwajów. Radny PiS: „Chcemy się dowiedzieć, czego dotyczy”

Olsztyńscy radni PiS domagają się od prezydenta miasta informacji na temat aneksu do umowy z firmą, która ma dostarczyć Olsztynowi wozy tramwajowe.

Radny opozycyjnego klubu Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Babalski wysłał w tej sprawie oficjalne pismo do prezydenta. Radni żądają od prezydenta upublicznienia umowy z firmą Durmazlar, a zwłaszcza aneksu do umowy, który – według informacji radnego Babalskiego – został podpisany 21 września.

00:00 / 00:00

Radny dodał podczas konferencji prasowej, że w czerwcu był zapewniany, iż żadnego aneksowania umowy nie będzie. Zwracał też uwagę na to, że miasto stara się o publiczne pieniądze na drugą nitkę tramwajową, dlatego – jego zdaniem – taka umowa powinna być upubliczniona.

 

Autor: J. Golon
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w PiS, umowa, Piotr Grzymowicz, tramwaje, Jarosław Babalski, aneks
Olsztyn stara się o rządowe pieniądze na tramwaje i żłobek. Czy uda się pozyskać fundusze?

Olsztyn liczy na rządową pomoc w budowie II nitki tramwajowej. Właśnie na ten cel miasto zamierza przeznaczyć większość pieniędzy pozyskanych z Rządowego Programu Inwestycji Lokalnych. Rządowy...

Zamknij
RadioOlsztynTV