Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Piotr Kołaciński: Nie było łatwo, ale w końcu się przełamaliśmy

Dekorglass Działdowo. Fot. Maciej Świniarski

Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo przełamali złą passę i wygrali pierwszy mecz w superlidze tym roku. Na wyjeździe pokonali Polonię Bytom 3:0.

– To zwycięstwo na trudnym terenie z drużną, z którą do tej pory ciężko nam się grało. Musieliśmy się jednak zmobilizować i pokazać, na co nas stać. Także w tym meczu nie graliśmy w swoim najsilniejszym składzie. W następnych spotkaniach wystąpią już Azjaci. W połowie lutego zagramy w Pucharze ETTU z drużyną z Pragi – mówi trener Dekorglassu, Piotr Kołaciński

00:00 / 00:00

Rywal działdowian w walce o fotel lidera – Kolping Frac Jarosław również wygrał u siebie z Dojlidami Wschodzący Białystok 3:0. Obie drużyny mają teraz po tyle samo punktów, ale Dekorglass rozegrał jedno spotkanie więcej.

W ekstraklasie kobiet, tenisistki stołowe Polmleku Lidzbark Warmiński przegrały u siebie z Siarką Tarnobrzeg 1:3 i są 4. w tabeli.

Autor/redakcja: K. Piasecka

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w tenis stołowy, Dekorglass Działdowo, Polmlek Lidzbark Warmiński
Tenisiści stołowi Dekorglassu Działdowo nie najlepiej rozpoczęli nowy rok w superlidze

Po zaciętym pojedynku w piątek działdowianie ulegli Politechnice Rzeszów 2:3. Wczoraj stracili kolejne punkty - tym razem w przegranym 1:3 starciu z Palmiarnią Zielona Góra. -...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV