DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro

O mały włos… Przegrana Warmii Energa w Lidze Centralnej

Warmia Energa. Fot. A. Kajat

W 5. kolejce ligowej Warmia Energa Olsztyn zmierzyła się z KPR-em Legionowo. Lepsi okazali się goście wygrywając 26:25.

W minionym sezonie oba zespoły miały okazje zmierzyć się w Turnieju Mistrzów, kończącym zmagania na poziomie „starej” I ligi. Lepsi okazali się legionowianie, którzy po udanej drugiej połowie pokonali Warmiaków 36:27 (17:16).

Do sobotniego pojedynku obie drużyny przystąpiły z zamiarem przełamania się po porażkach w poprzedniej kolejce. Warmiacy przegrali na wyjeździe z GKS-em Żukowo (22:24), a KPR okazał się gorszy w pojedynku na własnym parkiecie z drużyną Śląska Wrocław (27:33).

W bezpośrednim starciu lepsi okazali się szczypiorniści Legionowa, którzy wygrali 32:30, prowadząc także do przerwy 15:14.

Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w Piłka ręczna, Warmia Energa
Szczypiornistki Startu pokonały beniaminka

Szczypiornistki Startu Elbląg pokonały Koronę Handball Kielce w meczu 6. kolejki 37:31. Po przerwie, spowodowanej meczami reprezentacyjnymi, elblążanki wróciły na parkiet i od razu wróciły w...