DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro

Indykpol AZS Olsztyn podejmie na wyjeździe Chemika Bydgoszcz. „Kluczowym elementem będzie zagrywka”

W piątek o 17:30 w hali Łuczniczka w Bydgoszczy, siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn rozpoczną kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalami Akademików będzie miejscowy Chemik.

Niedzielny mecz z Treflem Gdańsk pokazał nad czym musimy jeszcze pracować – mówi trener Indykpolu AZS-u – Michał Mieszko Gogol

Do meczu przystąpimy wypoczęci i przygotowani. Cały czas, mamy nad czym pracować siatkarsko – praca techniczna jest cały czas w toku. Szkoda, że przegraliśmy ostatni mecz z Gdańskiem. Możemy być źli na siebie, zwłaszcza o początki setów. Musieliśmy gonić wynik. Sama gra była jednak w porządku, a spotkanie z Chemikiem będzie kolejną okazją do sprawdzenia się i zapunktowania.

00:00 / 00:00

Olsztyński środkowy – Miłosz Zniszczoł zapowiada walkę o trzy punkty:

Zregenerowaliśmy się po ostatnim meczu i pracujemy, aby zdobyć pełną pulę w Bydgoszczy. Chemik dobrze gra środkiem, obaj środkowi w drużynie przeciwnika są w czołówce rankingu blokujących. Mają również bardzo dobrego atakującego. Na pewno nie będzie to łatwy mecz. Kluczowym elementem będzie zagrywka.

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w PlusLiga, Indykpol AZS Olsztyn
Indykpol AZS Olsztyn przegrał z Treflem Gdańsk po zaciętym spotkaniu

Siatkarze Indykpolu AZS-u Olsztyn przegrali u siebie z Treflem Gdańsk 2:3 (25:20, 16:25, 18:25, 25:19, 11:15).  Początek pierwszej partii był wyrównany, jednak od połowy seta to...