Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna z ważnym certyfikatem

Fot. www.euh-e.edu.pl

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna odbierze dziś w Warszawie akredytację i certyfikat konkursu „Studia z przyszłością”. Zostały one przyznane przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego wydziałowi pielęgniarstwa za innowacyjną edukację.

Nie mogliśmy nie skorzystać z tego, że mamy Centrum Symulacji Medycznej, w którym są sale średniej i wysokiej wierności, dzięki którym studenci mają właśnie innowacyjne możliwości kształcenia

– przyznaje prorektor ds. kształcenie dr Izabela Seredocha.

Od tego roku Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna będzie kształcić także położne, korzystając z tej samej bazy i współpracy ze szpitalami. – To są wysokie wymagania i standardy, które spełniamy dzięki naszej bazie i kadrze – dodaje prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu dr Anna Tałaj.

Przypomnijmy, że Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna, która w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia, została także włączona do Katalogu Dobrych Praktyk Ministerstwa Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej.

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w certyfikat, Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna
Certyfikat covidowy ułatwi podróżowanie. Kiedy możemy go otrzymać?

Polska przystąpiła do systemu unijnych certyfikatów covidowych. Jak  poinformował Adam Niedzielski, minister zdrowia, certyfikaty będą mogły poświadczyć fakt zaszczepienia przeciwko COVID-19, bycia ozdrowieńcem oraz negatywny wynik...

Zamknij
RadioOlsztynTV