Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: -6 °C pogoda dziś
JUTRO: -5 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Agresywne zachowania kierowców. Posłuchaj audycji Śliska Sprawa

Szarpanina między dwoma kierowcami na drodze pod Iławą zakończyła się tragedią. Jeden z nich ginie wepchnięty pod koła pędzącego auta, drugi usłyszał zarzut zabójstwa.

Dwie kobiety giną w zderzeniu dwóch aut na drodze z Barczewa do Jezioran. Kierowca drugiego samochodu, który wyszedł z tego wypadku bez szwanku, stawia w nim tezę, że kobiety zginęły po części dlatego, że zdecydowały się podróżować starym samochodem. Mówi o „trumnach na kółkach”.

W okolicy miejscowości Silin pod Morągiem dochodzi do dwóch śmiertelnych wypadków. Są w odstępie kilkuset metrów. Policjanci, szybko ustalają, że oba zdarzenia są ze sobą powiązane. Najpierw kierowca toyoty potrącił śmiertelnie rowerzystę, a uciekając sam ginie gdy jego samochód wpada na drzewo.

Wiele podobnych zdarzeń drogowych jest wynikiem agresywnego zachowania kierowców, którzy chcą pokazać ile mają „pod maską”, że jadą „lepszym” albo większym samochodem. Czy polscy kierowcy są agresywni? Takie pytanie stawiają autorzy audycji Śliska Sprawa Wojciech Chromy i Leszek Tekielski.

Posłuchaj audycji Śliska Sprawa

00:00 / 00:00

 

Autor: W. Chromy
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadki, narkotyki, Śliska Sprawa, agresja, kierowcy
Wypadki i kolizje na drogach regionu. Kierowców czekały spore utrudnienia

Kierowców czekały dziś utrudnienia na kilku odcinkach dróg krajowych. Na DK51 i DK16 doszło do wypadków, a część drogi nr 57  blokuje zepsuta ciężarówka. Policjanci drogówki...

Zamknij
RadioOlsztynTV