Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Wypadki i kolizje na drogach regionu. Kierowców czekały spore utrudnienia

Kierowców czekały dziś utrudnienia na kilku odcinkach dróg krajowych. Na DK51 i DK16 doszło do wypadków, a część drogi nr 57  blokuje zepsuta ciężarówka.

Policjanci drogówki odblokowali już trasę krajową nr 51 w Osiece między Bartoszycami a Lidzbarkiem Warmińskim. Zderzyły się tu dwa samochody osobowe. Jedna osoba została ranna. Utrudnienia trwały ponad dwie godziny.

Odblokowana jest już także droga nr 16 w Nowych Bagienicach między Biskupcem a Mrągowem. Tu zderzyły się cztery auta. Jedna osoba została odwieziona do szpitala na badania, ale rany okazały się niegroźne. Najpierw krajowa „szesnastka” była nieprzejezdna, potem ruch odbywał się wahadłowo jednym pasem.

Natomiast na drodze krajowej nr 57 na węźle Biskupiec w stronę Dźwierzut część drogi blokował zepsuty samochód ciężarowy. Obowiązywał tam ruch wahadłowy. Utrudnienia trwały kilka godzin, zakończyły się około godz. 15.

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadki, kierowca, kolizja, DK51, utrudnienia
Wyższe kary za łamanie przepisów ruchu drogowego. Projekt zmian trafił do podkomisji

Podkomisja powołana przez sejmową Komisję Infrastruktury zajmie się dalszymi pracami nad projektem zmian w przepisach zaostrzających kary dla sprawców wykroczeń drogowych. Podkomisja będzie liczyć 11 posłów....

Zamknij
RadioOlsztynTV