Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 30 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zbiera nakrętki na leczenie małej Poli. Policjant z Białej Piskiej liczy na sukces akcji

Fot. KPP Pisz

Siedem miesięcy temu dzielnicowy z komisariatu policji w Białej Piskiej – aspirant Adam Trzonkowski – rozpoczął kolejną edycję zbiórki plastikowych nakrętek.

Akcja ma hasło „Nakręć się na pomaganie”. Dochód ze sprzedaży nakrętek zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Poli Zielińskiej z Pisza. Do tej pory udało się uzbierać 10 ton, natomiast pomysłodawca ma nadzieję na poprawę tego wyniku – mówi nadkomisarz Anna Szypczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Piszu:

Odzywają się do niego kolejne instytucje i osoby prywatne, które w tym trudnym dla wszystkich okresie nazbierały znaczne ilości nakrętek. W chwili obecnej jest  ich ponad 10 ton. To bardzo dużo, ale dzielnicowy liczy na więcej. Chce zebrać jak największą ilość, bo cel jest szczytny.

00:00 / 00:00

Finał tegorocznej akcji przewiduje na początek lipca. W Komendzie Powiatowej Policji w Piszu przy ulicy Armii Krajowej, przy wejściu, ustawiony jest pojemnik, gdzie przez całą dobę można wrzucać nazbierane nakrętki.

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w nakrętki
Dzielnicowy z komisariatu w Białej Piskiej znów nakręcił się na pomaganie. Nakrętki potrzebne są chorej Poli

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej, aspirant Adam Trzonkowski rozpoczyna kolejną zbiórkę nakrętek od butelek na leczenie półtorarocznej Poli z Pisza. Dziewczynka jest wcześniakiem. Ma...

Zamknij
RadioOlsztynTV