Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ukradł rower, bo nie chciał wracać do domu pieszo

Węgorzewscy policjanci odzyskali skradziony rower i zatrzymali 24-latka, który ukradł go chwilę wcześniej. Mężczyzna tłumaczył, że nie chciało mu się wracać do domu na piechotę.

W środę, kilka minut przed godziną 18.00, mieszkanka Węgorzewa powiadomiła miejscowych policjantów, że ktoś ukradł jej rower pozostawiony przed blokiem. Pokrzywdzona wyceniła jego wartość na 1000 złotych.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania skradzionego jednośladu. Po kilku minutach na jednej z posesji w Węgorzewie zauważyli stojący rower, zgodny z opisem pokrzywdzonej. W mieszkaniu policjanci zastali 24-letniego mężczyznę, który w trakcie rozmowy z mundurowymi przyznał, że zabrał rower. Tłumaczył, że nie chciało mu się wracać do domu na piechotę, więc ukradł stojący jednoślad.

Odzyskany rower wkrótce trafi z powrotem do właściciela. Zatrzymanemu 24-latkowi grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Węgorzewo, policja, kradzież
Kompletnie pijana pojechała samochodem po zakupy. 41-latka miała ponad 3,5 promila

Funkcjonariusze z placówki straży granicznej w Barcianach zatrzymali kobietę, która kierowała samochodem osobowym mając w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Zatrzymana do kontroli 41-latka szczerze przyznała,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV