Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Świętuj z nami Dzień Radia i wygrywaj nagrody!

Jednym z naszych ulubionych dni jest Dzień Radia. Jak co roku, 11 kwietnia, świętujemy go razem z naszymi Słuchaczami.

Bądźcie z nami już od rana. Przygotowaliśmy ciekawe rozmowy i konkursy.

Radio jest dla nas miejscem szczególnym. Jesteśmy dla Was 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Dużo też przebywamy ze sobą i często przyjaźnimy się prywatnie. 11 kwietnia damy się poznać „od kuchni”. Jakie miejsce w życiu i sercu naszych pracowników zajmuje Radio Olsztyn? Kto jest naszym „nowym nabytkiem”, a kto może pochwalić się zdecydowanie dłuższym stażem? Powiemy też, czy radio tradycyjne może wciąż konkurować z współczesną technologią – i co robimy, by rozwijać się w obu przestrzeniach.

Od poranka będziemy czekać na Wasze propozycje tytułów filmów lub piosenek, które najbardziej pasują do Radia Olsztyn. Tytuły możecie dowolnie modyfikować na potrzeby zabawy. Propozycje wysyłajcie pod numer 71 601 (koszt 1, 23 zł z VAT). Na początku SMS-a należy wpisać prefiks: RO. Autor najciekawszej odpowiedzi weźmie udział w finale. W tym etapie będzie musiał rozpoznać autorów utworów, w których pojawia się słowo „radio”. Nagrodą będzie wieża audio.

Po godzinie 13 odbędzie się znany i lubiany konkurs „Prawda czy fałsz?”. Tym razem pytania będą związane z naszą rozgłośnią. Chcesz się przekonać, czy dobrze znasz Radio Olsztyn? Zgłoś się do zabawy.

REGULAMIN KONKURSU „DZIEŃ RADIA”

REGULAMIN KONKURSU „PRAWDA CZY FAŁSZ?”

Data 11 kwietnia symbolicznie nawiązuje do powstania polskiej radiofonii. Oficjalną datą jest 18 kwietnia 1923, ale milowym krokiem na tej drodze było uchwalenie tydzień wcześniej dokumentu „Opinia zarządu SRP w sprawie wytycznych do ustawy radiotelegraficznej”. Jego autorem było Stowarzyszenie Radiotechników Polskich. W tym roku mija 99 lat od tego wydarzenia.

Redakcja: K. Ośko

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, video
#AkcjaWielkanoc. Wiemy, dokąd pojadą radiowe babeczki!

Mamy to czarno na białym! Sprawdź, do których miejscowości pojedzie kilkaset wielkanocnych babeczek od Radia Olsztyn. Dzięki zaproszeniom, które zamieścili Państwo na naszym radiowym Facebooku, #akcjaWielkanoc...

Zamknij
RadioOlsztynTV