Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Punkty masowych szczepień w mazurskich miejscowościach rozpoczęły albo zaraz zaczną pracę

Fot. PAP/Adam Warżawa

Punkt szczepień masowych budynku C Zespołu Szkół nr 6 w Ełku miał ruszyć dzisiaj, jednak z powodu braku szczepionek rozpocznie pracę dopiero jutro. W niektórych mazurskich miastach takie punkty ruszą nieco później.

Ełcki punkt będzie szczepił od godziny 8 do 20, wyjątkiem jest jutrzejszy dzień. W środę szczepienia rozpoczną się o godz. 11. Jednocześnie wciąż można się szczepić w Szpitalu Miejskim Pro-Medica i w szpitalu wojskowym.

W Olecku punkt szczepień masowych działa już w przychodni Eskulap. Szczepić się nadal można w Szpitalu Powiatowym Olmedica. Tutaj otwarty będzie również dodatkowy punkt z dwoma stanowiskami szczepiennymi, który zacznie pracę 6 maja. Punkty szczepień masowych w Giżycku i Gołdapi będą otwarte w późniejszych terminach.

Od dzisiaj ruszył również punkt szczepień populacyjnych przeniesiony ze Szpitala Powiatowego w Piszu do Liceum Ogólnokształcącego nr 1.

Autor: M. Zbrożek
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w szczepienie, koronawirus
Punkty szczepień powszechnych zaczynają pracę. Docelowo będzie ich 26

Osiem punktów szczepień powszechnych jest już do dyspozycji mieszkańców Warmii i Mazur. Docelowo będzie ich 26. Oprócz pilotażowego punktu w Ostródzie działają już kolejne - poinformował...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV