Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pożyczkodawca Smartney – jeden z liderów na rynku firm pozabankowych

Pożyczki ratalne w firmach pozabankowych cieszą się rosnącą popularnością wśród polskich konsumentów. Konkurencja jest duża, jednak na czoło wysuwa się Smartney Sp. z o.o. Opinie o niej potwierdzają, że jest to jedna z firm, które oferują atrakcyjne warunki finansowania i minimum formalności przy przyznaniu pożyczki.

  1. Pożyczki Smartney w szczegółach
  2. Pożyczkodawca Smartney – opinie specjalistów i klientów

W firmie Smartney można liczyć na stosunkowo długi okres kredytowania oraz wysoką kwotę pożyczki, dostępną nie tylko dla stałych, ale również nowych klientów. Do złożenia wniosku i podpisania umowy wystarczy dowód osobisty, a całą procedurę można przeprowadzić w pełni online.

Pożyczki Smartney w szczegółach

Chociaż nowi klienci nie mogą liczyć na darmowe pożyczki w Smartney, to oferta tego pożyczkodawcy i tak jest atrakcyjna. Przyznanie pożyczki następuje na podstawie oświadczenia – pożyczkodawca oferuje natychmiastową weryfikację dochodów, bez potrzeby dostarczania zaświadczenia o zatrudnieniu lub wysokości wynagrodzenia. Pożyczkę w Smartney można wziąć na minimum 6, a maksimum 60 miesięcy w kwocie od 1 000 do 60 tys. złotych. Spłata pożyczki następuje w równych ratach miesięcznych, dlatego pożyczkobiorca może z góry określić, ile wynosi całkowita kwota kredytu oraz jak duże będą rzeczywiste koszty pożyczki. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Smartney udostępnia podstawowe informacje o swoich produktach, takie jak rzeczywista roczna stopa oprocentowania czy reprezentatywny przykład pożyczki ratalnej. O szczegółach dotyczących konkretnej oferty można przeczytać na stronie internetowej Smartney.

Pożyczkodawca Smartney – opinie specjalistów i klientów

Według specjalistów z https://money24.pl/smartney-opinie-klientow-i-recenzja-chwilowki/, otrzymanie pożyczki w Smartney nie jest trudne – wystarczy złożyć wniosek online i podpisać umowę, a środki finansowe wpłyną przelewem prosto na konto klienta. Potwierdzają to informacje dostępne na stronie Smartney, opinie klientów oraz opisy, jakie można znaleźć w Internecie. Pożyczkobiorcy doceniają minimum formalności przy złożeniu wniosku, możliwość elastycznego wyboru okresu spłaty oraz oferty cechujące się korzystnym oprocentowaniem. Aby wziąć pożyczkę w Smartney trzeba jednak wykazać się zdolnością kredytową. Firma sprawdza swoich pożyczkobiorców w bazach dłużników, wnikliwie oceniając ryzyko związane z udzielaniem im pożyczki. Mimo to, pożyczka online w Smartney wciąż pozostaje jednym z najatrakcyjniejszych na rynku produktów oferowanych przez pozabankowe firmy pożyczkowe.

 

Artykuł sponsorowany

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pożyczka
Krzysztof Jurgiel: Średnia europejska dopłat bezpośrednich dla rolników może być osiągnięta

- Część państw nie chce uzależnienia się od pożyczki i wspólnych gwarancji – tak o ratyfikacji przez parlamenty krajów członkowskich unijnego Planu Odbudowy mówił w Porannych...

Zamknij
RadioOlsztynTV