Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Pacjenci w Olsztynie nie przyzwyczaili się do nowej sali obsługi klienta. NFZ przypomina

Warmińsko-Mazurski Oddział NFZ przypomina, że ma w Olsztynie nową salę obsługi klienta. Ponad pięć miesięcy temu przeniesiono ją do budynku przy ul. Głowackiego, naprzeciwko Olsztyńskiego Teatru Lalek.

Nadal zdarza się, że interesanci przychodzą załatwić swoje sprawy do budynku przy ulicy Żołnierskiej, gdzie poprzednio, przez wiele lat byli obsługiwani.

NFZ przypomina, że w nowym punkcie obsługi klienta jest siedem wydzielonych stanowisk, w tym dwa z udogodnieniami dla osób ze specjalnymi potrzebami, m.in. z pętlą indukcyjną dla osób niedosłyszących.

We wszystkich sprawach związanych z obsługą bezpośrednią, specjaliści z NFZ przyjmują w poniedziałki w godz. 8-18, a od wtorku do piątku w godzinach w godz. 8-16.

Dużym ułatwieniem jest możliwość umówienia wizyty przez internetowy system rejestracji. Wystarczy wejść na stronę oddziału NFZ w Olsztynie. Ze względu na bezpieczeństwo klientów, obsługa wciąż odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na salę wpuszczane są wyłącznie osoby z zasłoniętymi ustami i nosem, po zdezynfekowaniu rąk i z zachowaniem bezpiecznego dystansu.

Autor:  W.Chromy
Redakcja: Ł.Węglewski

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w NFZ
Byłeś ostatnio w szpitalu? NFZ zapyta o czystość, jedzenie i pracę personelu

Ankieterzy Narodowego Funduszu Zdrowia będą dzwonili do osób, które w ostatnim czasie były w szpitalu. Ankieterzy zadadzą dziewięć pytań m.in. na temat wyżywienia w placówce, czystości...

Zamknij
RadioOlsztynTV