Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 31 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ostatnie dni, żeby dokonać spisu powszechnego. Giżycki ratusz czeka

Niewiele czasu zostało, by wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Termin upływa 30 września. Ci, którzy tego jeszcze nie zrobili, mogą skorzystać ze spisowych wtorków w giżyckim ratuszu.

Aby ułatwić mieszkańcom udział w obowiązkowym spisie, giżycki ratusz pomaga w wypełnieniu formularza. Punkt spisowy jest czynny codziennie od godz. 8.00 do 14.00. Oprócz tego w każdy wrześniowy wtorek można to zrobić również po południu. Punkt jest wtedy czynny do godz. 18.00.

Giżycko włącza się również w ogólnopolską akcję „noc spisowa”, która odbędzie się w sobotę, 25 września. Wtedy będzie można spisać się w siedzibie straży miejskiej w godz. od 10.00 do 20.00. Również w sobotę od godz. 10.00 do 14.00 uruchomiony zostanie mobilny punkt spisowy w cukierni w giżyckiej galerii handlowej przy ul. Warszawskiej.

Posłuchaj relacji Małgorzaty Zbrożek

Autor: M. Zbrożek
Redakcja: M. Rutynowski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w ratusz, urząd miasta, spis powszechny
„Odzyskane – Zagospodarowane – Zdemitologizowane”. Niezwykła wystawa stanie przed olsztyńskim ratuszem

W Olsztynie zostanie otwarta wystawa „Odzyskane – Zagospodarowane – Zdemitologizowane. Miejsca i ludzie Ziem Zachodnich i Północnych 1945–2020”. Ekspozycja została przygotowana przez Instytut Zachodni w Poznaniu...

Zamknij
RadioOlsztynTV