DZIŚ: 2 °C pogoda dziś
JUTRO: 4 °C pogoda jutro

Niespodzianka w meczu Znicza ze Świtem

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze trzecioligowego Znicza Biała Piska. Po fatalnym występie w weekend i porażce u siebie z rezerwami Jagiellonii Białystok 0:3, w środę pokonali w Nowym Dworze Mazowieckim miejscowy Świt 2:0.

Bramki dla drużyny z Białej Piskiej zdobyli: Mateusz Furman w 12 minucie i Dawid Kalinowski w 47 minucie. Była to także spora niespodzianka dla trenera, który po meczu przyznał, że zwycięstwo było w pełni zasłużone

Drużyna zrealizowała założenia, które nakreśliliśmy sobie na dzisiejszy mecz. Zrealizowaliśmy wszystko prawie w 100 procentach. Jest mały niedosyt, bo po kilku naszych kontrach można było się pokusić o troszeczkę wyższy wynik

– mówił trener Znicza – Ryszard Borkowski.

00:00 / 00:00

Autor: M. Świniarski
Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w Znicz Biała Piska
Derby województwa w trzeciej lidze

W trzeciej lidze - 6. kolejka i derby województwa warmińsko-mazurskiego. W sobotę w Białej Piskiej tamtejszy Znicz podejmie GKS Wikielec. Trener gospodarzy, Ryszard Borkowski podkreślił, że...