Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 2 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Nastolatek przecenił swoje umiejętności. BMW rozbił na przydrożnej latarni


Niespełna pół roku cieszył się  prawem jazdy 18-latek, który na drodze publicznej świadomie wprowadził swoje auto w poślizg, po czym uderzył w przydrożną latarnię.

Do zdarzenia doszło w czwartek, kilka minut przed północą, w pobliżu skrzyżowania ulic Krasickiego z Barcza. Wstępnie zgłoszenie dotyczyło auta, które uderzyło w słup oświetleniowy. Okazało się jednak, że powodem tej sytuacji było nieodpowiednie zachowanie siedzącego za kierownicą osobowego bmw 18-latka.

Młody mężczyzna, jadąc swoim autem przecenił własne umiejętności w chwili, gdy świadomie wprowadzał pojazd w poślizg. Umiejętności skończyły się w momencie, gdy trzeba było bezpiecznie wyprowadzić auto z poślizgu. Brawura i nieodpowiedzialność ostatecznie skończyły się na słupie oświetleniowym. Auto zostało rozbite, a kierowca pożegnał się z uprawnieniami. O tym, na jak długo straci prawo jazdy zdecyduje sąd.

 

Redakcja: Ł. Sadlak

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, Olsztyn, nastolatek, ITD
Usterka opóźniła testowanie elektrycznego autobusu o futurystycznym wyglądzie. Pojazd dotrze do Olsztyna za kilka dni

Dziś w Olsztynie miało rozpocząć się testowanie elektrycznego autobusu marki Mercedes. Pojazd miał jeździć po stolicy Warmii i Mazur przez tydzień. Przed jego dotarciem do Olsztyna...

Zamknij
RadioOlsztynTV