Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Groźny wypadek na obwodnicy Olecka. Dwa auta stanęły w ogniu. Są ranni


Na obwodnicy Olecka zderzyły się dwa auta, które następnie zaczęły się palić. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu obwodnicy z drogą wojewódzką 655 prowadzącą do Giżycka. To od lat feralne miejsce.

Justyna Sznel z komendy policji w Olecku poinformowała, że rano jadący od strony Giżycka volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu obwodnicą busowi marki Ford.

Samochodami podróżowały łącznie 4 osoby, o własnych siłach opuściły auta

Oficer prasowy policji w Olecku dodała, że pożar samochodów ugasili strażacy. Kierowca volkswagena śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Suwałkach, jego pasażerka i pasażerka z forda trafiły do szpitala w Ełku.

Na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu.

Skrzyżowanie obwodnicy Olecka z drogą w stronę Giżycka jest feralnym miejscem, od lat dochodzi tam do tragicznych, często śmiertelnych wypadków. Kierowcy skarżą się, że w tym miejscu jest zła widoczność.

Fot. KWP Olsztyn

Fot. KWP Olsztyn

Fot. KWP Olsztyn

Autor: J. Kiewisz-Wojciechowska (PAP)
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w ogień, pożar, OLecko, samochód, video, obwodnica Olecka
Jerzy Szmit o wspieraniu przedsiębiorców: Hotelarze nie żyją w bańce, to kolejne źródło zakażeń. Pomoc jeszcze nadejdzie

Pomoc przedsiębiorcom poszkodowanym podczas przechodzącej przez region kolejnej fali koronawirusa i budowa drogi ekspresowej S16 - to tematy Porannych Pytań Radia Olsztyn. Gościem Krzysztofa Kaszubskiego był...

Zamknij
RadioOlsztynTV