Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dziś w wielu miejscach w regionie można spisać się do północy

Został już tylko tydzień na udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Obowiązek ten dotyczy każdej osoby mieszkającej w Polsce.

Z myślą o tych, którzy jeszcze nie wzięli udziału w spisie, szesnaście Urzędów Statystycznych w miastach wojewódzkich oraz wybrane punkty spisowe na terenie całego kraju, dziś wydłużają godziny pracy aż do godz. 24.

Na Warmii i Mazurach spisać można się do północy w Urzędzie Statystycznym w Olsztynie i jego oddziałach w Elblągu i Ełku. Także do godz. 24 pracować będzie punkt spisowy w Urzędzie Gminy Szczytno.

Krócej, ale przeważnie do wieczora, czynne będą punkty spisowe w olsztyńskim i elbląskim ratuszu, w ełckim urzędzie gminy, w urzędach miast Działdowa, Białej Piskiej, Pasłęka, w urzędach gminnych Górowa Iławeckiego, Godkowa i Świętajna oraz na Placu Wolności w Olecku.

Szczegółu są na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Olsztynie. Nocne spisywanie jest również możliwe za pośrednictwem infolinii spisowej: 22 / 279 99 99, która dziś będzie czynna do północy.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy, a czas na jego wykonanie upływa 30 września 2021 roku. Za odmowę udziału w spisie grożą kary.

Autor: W.Chromy
Redakcja: Ł.Węglewski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w statystyka, spis powszechny
Ostatnie dni, żeby dokonać spisu powszechnego. Giżycki ratusz czeka

Niewiele czasu zostało, by wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Termin upływa 30 września. Ci, którzy tego jeszcze nie zrobili, mogą skorzystać...

Zamknij
RadioOlsztynTV