Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 5 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Dwie osoby ranne w wypadku. Na drogach wciąż trudne warunki

Fot. fotolia.pl

Dwie osoby zostały ranne w wypadku na trasie S51 z Olsztynka do Olsztyna. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. 

Do wypadku doszło w niedzielę około południa w Tomaszkowie. Zablokowany był jeden pas ruchu w stronę Olsztyna. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja.

Kierowcom przypominamy, że warto zdjąć nogę z gazu. Na wielu drogach wciąż panują trudne warunki.

Prognoza pogody na najbliższe godziny

Wieczór w regionie będzie na ogół bezchmurny, jedynie na wschodzie mogą pojawić się zachmurzenia. W nocy też na ogół zachmurzenie ma być małe, ale miejscami może być więcej chmur i tam możliwe są słabe opady śniegu. Przy rozpogodzeniach natomiast możliwa jest mgła osadzająca szadź i ograniczająca widoczność.

Temperatura minimalna od -6 do -3 stopni, a przy dłuższych rozpogodzeniach mogą być spadki do -9. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą kierunków wschodnich.

W poniedziałek w dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami duże i wtedy lokalnie możliwe bardzo słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -3 stopni do 0. Wiatr słaby, wschodni i północno-wschodni.

Autor: W. Chromy
Redakcja: A. Niebojewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w drogi, wypadek, S7
Zastawione wjazdy, popsute szlabany. Ratownicy medyczni często nie mają możliwości niesienia pomocy

Niesprawne szlabany, zablokowane przejazdy na osiedlach, ustawione na klatkach schodowych donice, rowery czy meble. To bardzo utrudnia  dotarcie do osób potrzebujących pomocy. Codzienna praca ratowników medycznych...

Zamknij
RadioOlsztynTV