DZIŚ: -1 °C pogoda dziś
JUTRO: 8 °C pogoda jutro

Dobry początek Stomilu w rundzie wiosennej. Biało-niebiescy remisują w Sosnowcu z Zagłębiem

Piłkarze Stomilu Olsztyn od remisu rozpoczęli rundę rewanżową. Fot. Łukasz Węglewski

Od remisu rozpoczęli piłkarze Stomilu Olsztyn rundę wiosenną w rozgrywkach I ligi. Wynik z zajmującym trzecie miejsce w ligowej tabeli można byłoby uznać za sukces, gdyby nie fakt, że biało-niebisecy stracili komplet punktów w… 90 minucie gry.

Olsztynianie prowadzili w Sosnowcu z Zagłębiem 1:0 po trafieniu G.Lecha z 69 minuty. I kiedy wydawało się, że będzie niespodzianka, po zagraniu ręką we własnym polu karnym Rafała Kujawy, sędzia podyktował rzut karny i Sebastian Dudek, w ostatniej minucie wyrównał. Punkt cieszy, ale boli strata dwóch – uważa Grzegorz Lech.

00:00 / 00:00

Bardzo niepocieszony był również kapitan Dumy Warmii – Paweł Głowacki.

I jeszcze krótki komentarz pomocnika Zagłębia – Łukasza Matusiaka.