Olsztyn, Aktualności, Aplikacja mobilna, Regiony
Awaria w olsztyńskim urzędzie. Problemy z systemem kolejkowym i stroną internetową
Awaria klimatyzacji w serwerowni Urzędu Miasta w Olsztynie – nie działa strona internetowa, systemy kolejkowe czy systemy obsługi interesantów.
– Padła nam klimatyzacja w serwerowni, przez co nie działa nasza strona urzędowa i systemy kolejkowe – czytamy na facebookowym profilu olsztyńskiego magistratu. Jak przekazał rzecznik ratusza Patryk Pulikowski, dziś załatwienie spraw urzędowych jest prawie niemożliwe.
Jeśli mają państwo do załatwienia jakieś urzędowe formalności, to sugerujemy, żeby zgłosić się z nimi dopiero w poniedziałek. Nie mamy pewności, czy uda nam się przywrócić działalność wszystkich systemów jeszcze dziś
– mówił.
Jak zapewnił rzecznik, działają za to systemy zakupu biletów komunikacyjnych czy miejski ITS.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: K. Kantor/L. Tekielski
Redakcja: M. Rutynowski



























