Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 11 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zakończył się wyścig Dookoła Mazowsza. Jak poradzili sobie kolarze z Warmii i Mazur?

Fot. Fotolia.com

Czech Michael Kukrle wygrał w Kozienicach 63. kolarski wyścig Dookoła Mazowsza. Ostatni, czwarty etap, wokół Kozienic, zakończył się zwycięstwem młodego Niemca Felixa Grossa. Kukrle jest dopiero czwartym zagranicznym triumfatorem w historii imprezy.

Prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Kolarskiego – Adam Wadecki podsumowuje występ kolarzy Folta Racing Team Warmia i Mazury w tej imprezie.

00:00 / 00:00

Przypomnijmy – patronem medialnym ekipy z Warmii i Mazur jest Radio Olsztyn.

Niemiec Felix Gross wygrał w Wysokiem Mazowieckiem 59. Kolarski wyścig o Puchar Ministra Obrony Narodowej. Na mecie wyprzedził minimalnie Estończyka Markusa Pajura i Stanisława Aniołkowskiego. Startowali również kolarze Folta Racing Team Warmia i Mazury. W pierwszej grupie dojechało 3 zawodników z naszego regionu, a najlepszy z nich był Adam Noceń, który zajął 26. miejsce.

Za tydzień kolejny wyścig z udziałem warmińsko-mazurskich kolarzy, a mianowicie ogólnopolski wyścig kolarski w Pabianicach.

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kolarstwo, wyścig, Folta Racing Team Warmia i Mazury
Zakończył się wyścig Dookoła Maowsza. Jak wypadła drużyna Folta Racing Team Warmia i Mazury?

Czech Michael Kukrle wygrał w Kozienicach 63. kolarski wyścig Dookoła Mazowsza. Ostatni, czwarty etap, wokół Kozienic, zakończył się zwycięstwem młodego Niemca Felixa Grossa. Kukrle jest dopiero...

Zamknij
RadioOlsztynTV