Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 12 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zakończył się wyścig Dookoła Maowsza. Jak wypadła drużyna Folta Racing Team Warmia i Mazury?

Czech Michael Kukrle wygrał w Kozienicach 63. kolarski wyścig Dookoła Mazowsza. Ostatni, czwarty etap, wokół Kozienic, zakończył się zwycięstwem młodego Niemca Felixa Grossa.

Kukrle jest dopiero czwartym zagranicznym triumfatorem w historii imprezy. Prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Kolarskiego – Adam Wadecki powiedział, jak poszło dziś zawodnikom Folta Racing Team Warmia i Mazury:

Tylko jeden nasz zawodnik nie ukończył wyścigu. Wyścig możemy ocenić pozytywnie. Już w niedzielę startujemy wyścigu o Puchar Ministra Obrony Narodowej.

00:00 / 00:00

Przypomnijmy – patronem medialnym teamu z Warmii i Mazur jest Radio Olsztyn. W niedzielnym Magazynie Sportowym podsumujemy cały wyścig Dookoła Mazowsza w wykonaniu naszych kolarzy. Natomiast wspomniany przez Adama Wadeckiego wyścig o Puchar Ministra Obrony Narodowej odbędzie się w Wysokiem Mazowieckiem.

 

Autor: P. Świniarski
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Adam Wadecki, wyścig dookoła mazowsza
Wyścig Dookoła Mazowsza: Drużyna z Warmii i Mazur ma za sobą II etap. Jak im poszło?

W Warszawie zakończył się 2. etap kolarskiego Wyścigu Dookoła Mazowsza. W dzisiejszej czasówce ścigali się między innymi zawodnicy Folta Racing Team Warmia i Mazury. Był to...

Zamknij
RadioOlsztynTV