Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Sprawy samorządowe trzeba rozwiązywać jak najbliżej obywateli – przekonywali kandydaci Koalicji Obywatelskiej

Fot. K. Grabowska

To był czas intensywnej pracy, który zdominowały wizyty liderów partii i liczne rozmowy z mieszkańcami regionu – tak okres kampanii wyborczej podsumował  Marcin Kuchciński – przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Olsztynie.

Jak mówił ostatnie tygodnie pokazały, że sprawy samorządowe trzeba rozwiązywać jak najbliższej obywateli. Na wspólnych listach Platformy i Nowoczesnej  znajdują się przedstawiciele różnych środowisk, które wiedzą jak to zrobić.

00:00 / 00:00

W ostatniej przed wyborami konferencji zorganizowanej na Placu Solidarności w Olsztynie uczestniczyli też kandydujący do olsztyńskiej rady miasta. Wśród nich Irena Telesz – Burczyk, która apelowała byśmy nie dali sobie odebrać Polski i wolności. A tymi jest dziś samorząd.

00:00 / 00:00

Do udziału w głosowaniu namawiała natomiast Teresa Astramowicz-Leyk, która w niedzielę powalczy o mandat do sejmiku województwa.

00:00 / 00:00

Dodajmy, że w ocenie przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej zbliżające się wybory będą najważniejszymi po tych z 1989 roku.

 

Autor: K. Grabowska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Platforma Obywatelska, Irena Telesz-Burczyk, Marcin Kuchciński, Teresa Astramowicz-Leyk, Koalicja Obywatelska
„To była dość spokojna kampania” komentują szefowie sztabów wyborczych dwóch największych partii politycznych

To ostatni dzień kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi. O kończącej się kampanii mówili w Porannych pytaniach Jerzy Szmit - szef sztabu Prawa i Sprawiedliwości i Marcin...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV