Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 13 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Radio Olsztyn na nowych platformach. Z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych uruchamiamy podcast Radio Olsztyn Historia

Od teraz wybrane audycje Radia Olsztyn znajdą się w serwisach: Spotify, iTunes i Podcasty Google. O każdej porze i gdziekolwiek będziecie, nasze audycje są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy dostęp do internetu.

2 marca, podczas uroczystości w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim, organizowanych z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, oficjalnie zainaugurujemy uruchomienie podcastu „RADIO OLSZTYN HISTORIA” w serwisach: Spotify, iTunes i Podcasty Google. Jako pierwszy uruchomiony zostanie kanał poświęcony Żołnierzom Wyklętym, ale to dopiero początek. Nauczyciele, uczniowie, pasjonaci historii oraz Ci, którzy chcą wiedzieć więcej mogą teraz poznać, uzupełnić lub odświeżyć wiedzę. Podcasty mogą np. być uzupełnieniem lekcji historii. Planujemy również tworzenie kolejnych kanałów tematycznych.

W jaki sposób możecie odsłuchać podcastów?

Wystarczy, że w telefonie komórkowym w aplikacji Google Play pobierzecie aplikację Spotify, iTunes lub Podcasty Google. Po ich zainstalowaniu w wyszukiwarce należy wpisać „Radio Olsztyn Historia”. Aby być na bieżąco wystarczy kliknąć Obserwuj.

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Radio Olsztyn, żołnierze wyklęci, Radio Olsztyn Historia, podcast, Spotify, iTunes
W regionie trwają uroczystości ku czci Żołnierzy Wyklętych. Narodowy Dzień Pamięci obchodzimy od 2011 roku

Na Warmii i Mazurach obchodzona jest pamięć o żołnierzach antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Olsztyn Zawody strzeleckie, ale także...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV