Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 30 °C pogoda jutro
Logowanie
 

„Przygoda z Tatą” podczas gry miejskiej. Moc atrakcji z okazji Dnia Ojca [ZDJĘCIA]

Fot. I. Szpakowska

W olsztyńskim Kortowie zakończyła się „Przygoda z Tatą”, czyli gra miejska dla całych rodzin. Była to okazja do wspólnej zabawy i świętowania tegorocznego Dnia Ojca.

Zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności i niespodzianki – to wszystko podczas kilku godzin wspólnej zabawy. Drużyny składały się z ojców i dzieci w dowolnym wieku. Nie było ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Udział w pikniku był bezpłatny, a w programie wiele atrakcji, przygód i pamiątek.

Po dwóch dniach lista zgłoszeń była zapełniona, a uczestnicy przed rozpoczęciem zabawy dostali mapy z zadaniami.

00:00 / 00:00

– Jak nie tu, to gdzie? – podsumowuje krótko prorektor UWM prof. dr hab. Jerzy Jaroszewski, który jest również prezesem organizacji AZS na Warmii i Mazurach.

00:00 / 00:00

– To druga, ale na pewno nie ostatnia edycja imprezy – zapewnia z kolei Urszula Jędrychowska z urzędu wojewódzkiego w Olsztynie.

00:00 / 00:00

Organizatorem wydarzenia była Fundacja Akademickiego Związku Sportowego we współpracy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej oraz Organizacją Środowiskową AZS Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Patronem medialnym wydarzenia było Radio Olsztyn.

 

Redakcja: M. Rutynowski/B. Świerkowska-Chromy za M. Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Kortowo, gra miejska, Dzień Ojca
W trakcie Kortowiady zapadło się molo

  Groźnie wyglądający wypadek podczas trwających w olsztyńskim miasteczku uniwersyteckim juwenaliów. Pod uczestnikami Kortowiady zarwało się molo na jeziorze Kortowskim. Wydaje mi się, że o tym...

Zamknij
RadioOlsztynTV