Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Odcisk buta zdradził włamywaczy. Policja zatrzymała czterech mieszkańców Pisza

Włamywaczami okazali się mieszkańcy Pisza w wieku od 19 do 39 lat. Idąc tropem odcisku buta policjanci zatrzymali czterech mężczyzn.

Złodzieje weszli na strych domu jednorodzinnego, z którego ukradli sprzęt narciarski i snowboardowy o wartości 1500 złotych. Okazało się, że zatrzymany 19-latek jest poszukiwany do odbycia kary więzienia za kradzież i oszustwo. Recydywistą okazał się także 39-letni mieszkaniec Pisza, który już w maju zeszłego roku usłyszał zarzut, kradzieży z włamaniem do pracowniczego kontenera. Zginęły wtedy elektronarzędzia i 80 litrów oleju napędowego z ciągnika. Straty wyceniono na prawie 25 tysięcy złotych.

Trzeci zatrzymany to 25-latek, który usłyszał zarzut oszustwa. Zastawił w lombardzie skradzioną deskę snowboardową. Czwartym jest 26-latek, który usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do kiosku ze zniczami. Na swoim koncie miał też włamanie do dwóch nowo budowanych domów. Łączna wartość strat w jego przypadku, to kwota 2500 złotych.

Za kradzieże z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Autor: A.Socha/K.Kantor
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, areszt, Pisz, włamanie, włamywacze, ślad, trop
Policja szuka chorego na serce mieszkańca Pisza. 77-latek zaginął w niedzielę rano

77-letni Henryk Kamiński z Pisza w niedzielę w południe wyjechał z domu rowerem i do chwili obecnej nie wrócił, ani nie skontaktował się z rodziną. Mężczyzna...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV