Krzysztof Mańkowski nowym burmistrzem Szczytna
Nowym burmistrzem Szczytna został Krzysztof Mańkowski. Startował z lokalnego komitetu wyborczego „Razem dla Mieszkańców”.
Tym samym po 12 latach zmienia się władza w tym mazurskim mieście. Przypomnijmy, że do II tury wyborów nie weszła wieloletnia burmistrz Danuta Górska.
Krzysztof Mańkowski zapowiada teraz inwestycje w sport i turystykę, a także w oświatę. – Budowa stadionu, rozwój turystyki, budowa plaży, budowa amfiteatru. Wyprowadzenie samochodów z Placu Juranda, oczywiście inwestycje w oświatę – wymieniał o poranku na antenie Radia Olsztyn nowy burmistrz Szczytna. Dodaje, że rozważy dalsze uczestnictwo miasta w inwestycji w tzw. Innopolice, czyli Centrum Nauki o Bezpieczeństwie. W II turze wyborów burmistrza Szczytna Krzysztof Mańkowski pokonał kandydata PiS Zbigniewa Gontarzewskiego.
Autor: Andrzej Piedziewicz















![Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA] Wielkie bicie Gitarowego Rekordu Świata w Olsztynie [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F05%2FGitarowy-rekord-swiata-10.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)










