Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Jechał za szybko i uderzył w drzewo. W wypadku pod Iławą ucierpiało pięć osób

Fot. fotolia

Pięć osób zostało rannych w wypadku na drodze wojewódzkiej nr 522 w Łodygowie pod Iławą.

Prawdopodobnie kierowca jechał zbyt szybko – poinformowała młodszy aspirant Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie:

25-latek kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia rannych zostało pięć osób, które przetransportowano do szpitala.

00:00 / 00:00

Samochodem podróżowało pięć młodych osób; dwaj mężczyźni i trzy kobiety. Po rannych przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale ze względu na utrzymującą się gęstą mgłę nie miał możliwości lądowania. W akcji ratunkowej uczestniczyli też strażacy z Iławy i Kwidzyna oraz ochotnicy z OSP. Konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali w Grudziądzu, Iławie i Nowym Mieście Lubawskim.

Z kolei w wypadku na DK 65 Olecko- Gołdap ranna została jedna osoba. W Kowalach Oleckich samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. W miejscu wypadku droga jest już przejezdna.

 

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, policja, szpital, ranni
Mrągowo chce zlikwidować straż miejską. Kto zajmie ich miejsce?

Straż miejska w Mrągowie ma zostać zlikwidowana. To decyzja tamtejszych radnych miejskich. Powód? Między innymi mała efektywność pracy. Ich miejsce mają zająć policjanci dodatkowo zatrudnieni w...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV