DZIŚ: 3 °C pogoda dziś
JUTRO: 6 °C pogoda jutro

Grad bramek w II rundzie wojewódzkiego Pucharu Polski

W II rundzie wojewódzkiego Pucharu Polski rezerwy Stomilu Olsztyn uległy MKS-owi Korsze 0:1 i tym samym odpadły z rywalizacji.

O przebiegu spotkania mówi Krzysztof Bartycha, trener Biało-niebieskich:

Różnica fizyczności i piłki seniorskiej była widoczna zwłaszcza w pierwszym fragmencie spotkania. Straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Nie udało się, jednak z przebiegu całego meczu nie uważam, że byliśmy gorsi. Mieliśmy swoje sytuacje, brakowało jednak szczęścia i postawienia kropki nad i.

00:00 / 00:00

W innych spotkaniach rezerwy Olimpii Elbląg wygrały z Zatoką Braniewo 3:0. GLKS Jonkowo przegrał 0:2 z Concordią Elbląg, Płomień Turznica 0:3 z Motorem Lubawa, a Vęgoria Węgorzewo 0:7 z Mrągowią Mrągowo. GKS Wikielec wygrał 6:1 z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie, Start Nidzica 3:1 z Radomniakiem Radomno, Victoria Bartoszyce 3:1 z Orlętami Reszel, a LKS Różnowo 3:2 z Tęczą Biskupiec. W spotkaniu Wałpusza 07 Jesionowiec – Śniardwy Orzysz – remis 1:1, a Mazur Wydminy przegrał u siebie 2:6 z Granicą Kętrzyn.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: A. Dybcio

Więcej w piłka nożna
Druga z rzędu porażka Stomilu Olsztyn. Biało-niebiescy ulegli w Suwałkach Wigrom 0:2

Wigry Suwałki pokonały Stomil Olsztyn 2:0 (2:0). Bramki zdobyli: Kamil Sabiłło w 32 minucie i Filip Karbowy w 44 minucie. Żalu do sędziów nie krył po...