Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Co należy się zwalnianym osobom? Prawnicy udzielą bezpłatnych porad

fot. Przemysław Getka

Jakie prawa przysługują pracownikowi? Co wolno pracodawcy? Co należy się zwalnianym osobom? Między innymi tego można dowiedzieć się za darmo od prawników Grupy Prawnej Togatus. Mecenasi włączyli się w ogólnopolską akcję Prawnicy Pro Bono i udzielają bezpłatnych porad prawnych.

Prawnicy postanowili zaangażować się społecznie w tym trudnym dla wszystkich okresie. Na bezpłatną pomoc mogą liczyć ci, którzy w związku z pandemią stracili pracę lub obawiają się jej utraty.

W ostatnim czasie pojawiło się wiele przepisów, które zmieniają organizację pracy. Dają też dużo większe możliwości zwolnienia. Eksperci wyjaśnią wszystkie nieścisłości i podpowiedzą właściwe rozwiązania.

Ze względów bezpieczeństwa porady prawne udzielane są online. Akcja rozpoczęła się od wtorku 12 maja i trwa do odwołania. Prawnicy są do dyspozycji zainteresowanych od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 22.00. W sobotę i niedzielę od 12.00 do 22.00.

Kontakt do prawników (czat/infolinia) dostępny jest na stronie: https://gptogatus.pl/porady-online/ oraz na: www.gptogatus.pl

Źródło: Togatus Grupa Prawna
Redakcja: Ł. Sadlak

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w prawo, porady prawne
Ełk rozszerza pakiet „Wsparcie”. Prawnik doradzi przedsiębiorcom jak korzystać z tarczy antykryzysowej

Samorząd miejski w Ełku rozszerzył pakiet dla lokalnych przedsiębiorców „Wsparcie”. Teraz biznesmeni mogą skorzystać również z bezpłatnych porad prawnika. Pakiet „Wsparcie”, który powstał kilka dni temu...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV