Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 17 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bez przełomu w poszukiwaniach zaginionej seniorki z Dobrego Miasta

Trwają poszukiwania zaginionej 79-latki

Kolejny dzień trwa jedna z największych akcji poszukiwawczych ostatnich miesięcy na Warmii i Mazurach. Policjanci wspierani przez strażaków szukają zaginionej pod koniec grudnia mieszkanki Dobrego Miasta.

Jak mówi podkomisarz Anna Balińska z olsztyńskiej policji, do działań wykorzystany został również policyjny śmigłowiec.

Kobieta 29 grudnia najprawdopodobniej wyszła z domu przy ulicy Grudziądzkiej w Dobrym Mieście i do chwili obecnej nie wróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Policjanci prowadzą akcję poszukiwawczą. Weryfikują każdą informację od osób, które mogły ją widzieć. Sprawdzają nagrania monitoringu. Do działań przyłączyli się nurkowie straży pożarnej. Wykorzystano także policyjny śmigłowiec.

00:00 / 00:00

Z policyjnych ustaleń wynika, że 31 grudnia 79-latka mogła być w Lidzbarku Warmińskim, a następnie w Bartoszycach. Zaginiona może mieć problemy z pamięcią i koncentracją.

Maria Kułakowska jest szczupłej budowy ciała, ma 152 cm wzrostu, krótkie ciemne włosy. W chwili zaginięcia ubrana była w czarne materiałowe spodnie oraz szaro-niebieską kurtkę. Każdy, kto ma informacje mogące pomóc w odnalezieniu kobiety proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Trwa ogromna akcja poszukiwawcza. Do działań włączony został policyjny śmigłowiec

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w policja, strażacy, Dobre Miasto, zaginięcie, zabiniona, poszukawiania, 79-latka
Nowe fakty ws. śmierci 38-latka. Postawiono zarzut nieudzielenia pomocy

W związku ze śmiercią 38-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono na drodze w miejscowości Bornice, zatrzymano mieszkańca gminy Susz - podała warmińsko-mazurska policja. Przedstawiono mu zarzut nieudzielenia...

Zamknij
RadioOlsztynTV